Seminarium↗2015

26 kwietnia {niedziela}

9:0011:00
Sala Teatru ZAR, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32

Aikido

Trening prowadzony przez Przemysława Błaszczaka ze Studia Dwóch Ścieżek

Kontakt i zgłoszenia: Kartę zgłoszenia prosimy przesyłać do 12 kwietnia 2015 na adres Justyny Rodzińskiej-Nair justyna@grotowski-institute.art.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.

Treningi są jednodniowe.

W językach polskim i angielskim

Wstęp wolny

Aikido

Na trening złożą się ćwiczenia wywodzące ze sztuki walki aikido wypracowane przez Studio Dwóch Ścieżek. Zajęcia obejmą naukę koordynacji, uważności, skupienia oraz rozpoznawania mechaniki ciała na podstawie pracy z dźwigniami. Podstawowymi zagadnieniami będą: oddech pozostający w harmonii z ciałem, pierwotna ekspresja i obecność. Trening skupi się zarówno na pracy indywidualnej, jak i partnerskiej oraz grupowej.

Obowiązuje wygodny strój do pracy: długie spodnie oraz koszulka z długimi rękawami.

Przemysław Błaszczak

Przemysław Błaszczak jest aktorem. W latach 1996–1999 pracował w Teatrze Pieśń Kozła pod kierownictwem Grzegorza Brala (udział w spektaklu Pieśń kozła – dytyramb). W latach 2002–2003 przygotował własny monodram Ecce Homo. Od 2004 roku jest aktorem Teatru ZAR. Uczestniczył w projekcie „Ewangelie dzieciństwa”. Występuje w dwóch częściach tryptyku Ewangelie dzieciństwa oraz w nowym spektaklu Teatru ZAR, Armine, Sister.